***

grudzień 2014


***

październik 2014

Wyjazd do Zakopanego

Serdecznie dziękujemy Kierownictwu Domu Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych MOPS przy ul. Rojnej w Łodzi za umożliwienie wyjazdu czworki naszych maluchów na tygodniową wycieczkę do Zakopanego wraz z pensjonariuszami DDP. Serdecznie dziękujemy Opiekunom naszych maluchów za ich zaangażowanie i okazane serce dla naszych dzieci, które otrzymały coś bezcennego czyli miło spędzony czas w pięknych okolicznościach przyrody i tuziny niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy!

***

wakacje 2014

Kolonie w Kurnędzy i w Łazach

Dzięki staraniom naszej Dyrekcji nasze maluchy wyjechały na dwutygodniowe kolonie. Młodsze dzieci miło spędziły czas w ośrodku w Kurnędzy w pięknych okolicznościach przyrody. Starsze dzieci wyjechały nad morze do ośrodka w Łazach, który drugi rok z rzędu gościł nasze "starszaki".

***

czerwiec 2014

Piknik z Rossmannem w łódzkim zoo

8 czerwca br. odbyła się kolejna edycja imprezy "Rossmann Dzieciom"; w tym roku pod hasłem: "Witajcie w naszej bajce" nawiązującym do bohaterów Akademii Pana Kleksa. Nasze maluchy podobnie jak tysiące innych dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora, min.: zabawy i konkursy sportowe, plastyczne, muzyczne, pokazy itd. Serdecznie dziękujemy firmie Rossmann za zaproszenie i fantastyczną zabawę oraz życzymy, aby w przyszłym roku chcieli także zorganizować tak spektakularną imprezę rodzinną.

***

maj 2014

Zabawa w Ufolandii

W przeddzień Dnia Dziecka nasze maluchy zostały zaproszone na wspaniałą zabawę w Sali Zabaw Ufolandia. Maluchy cierpliwie i wytrwale "testowały" wszystkie atrakcje w sali wykorzystując ich możliwości. Serdecznie dziękujemy w imieniu roześmianych maluszków Dyrekcji i Pracownikom Ufolandi za możliwość spędzenia czasu wsród atrakcji, jakie nam zaproponowali. Po wyczerpującej zabawie dzieci "uzupełniły" braki energetyczne w pobliskiej pizzerii.

***

kwiecień 2014

Dogoterapia na Zboczu

Nasze maluchy uwielbiają zwierzęta, a każda chwila spędzona z nimi sprawia im wiele radości. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni pracownikom Fundacji Ama Canem za zorganizowanie zajęć z cudownymi pieskami dla naszych dzieci. Zapraszamy na stronę internetową fundacji, na której można znaleźć informacje o działalności fundacji dogoterapia.org.pl

***


***

marzec 2014

Przekaż 1% podatku

Gorąco zachęcamy Państwa do przekazania 1% podatku Fundacji Pomagam, która działa na rzecz Dzieci Chorych i Dzieci z Domów Dziecka. Zapraszamy na stronę fundacji, na której jest szczegółowy opis jak można pomóc naszym Maluchom fundacjapomagam.org

***

Kreatywnie z firmą Unilever

Pracownicy firmy Unilever wraz z kreatywnymi instruktorami odwiedzili nasze maluchy w domu na Lnianej i Zboczu. Pod okiem instruktorów pracownicy wraz z naszymi pociechami wykonali przepiękne pudełeczka na skarby, mydełka oraz kartki okolicznościowe. Poświęcając swój cenny czas nasi goście sprawili wiele radości maluchom, a także obdarowali je prezentami.

***

styczeń 2014

Akcja edukacyjna firmy GlaxoSmithKline

Naszym maluchom wizytę złożyli niezwykli goście: czarująca Wróżka oraz Pastuś, w ramach akcji edukacyjnej prowadzonej przez pracowników firmy GlaxoSmithKline. Prcownicy firmy GSK w ramach wolontariatu wykreowali pastacie Wróżki i Pastusia, aby za ich pośrednictwem przy okazji wspaniałej zabawy pokazać dzieciom jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Akcję koordynowała Pani Maria Miszczak, która w imieniu firmy i pracowników przekazała naszym dzieciom zabawki, środki kosmetyczne i higieniczne.